2016/04/09 Wiosenny Kurs w Warszawie

1. Kurs odbędzie się 9 kwietnia 2016 roku (cała sobota i … koniec!). Niedzielę zostawiamy Wam do prywatnej dyspozycji

2. Miejsce kursu: Gimnazjum nr 47 im. Marszałka Piłsudskiego, ul. Grenady 16, Warszawa – Wola (tam, gdzie w ubiegłym roku)

3. Wykładowcy:

– Janusz Prusinowski z przyjaciółmi poprowadzi warsztaty a wieczorem potańcówkę – zajęcia przybliżą nam polską tradycyjną muzykę wiejską. To będzie powrót do korzeni i oderwanie się od współczesności, a może poszukiwanie nici, która połączy stare i nowe? Myślę, że nie trzeba Was długo namawiać na taką gratkę? Potańcówka dla uczestników kursu jest w ramach opłaty kursowej. Można też będzie zaprosić na potańcówkę kogoś do pary (pod warunkiem, że osoba ta będzie miała parcie na parkiet i nie będzie podpierała ścian:) – za osobę towarzyszącą trzeba będzie dopłacić 15 zł (już na miejscu)

– Teresa Nowak – poprowadzi dla przeciwwagi zajęcia do muzyki tworzonej współcześnie. Zajęcia w grupach rozpoczną najpierw ćwiczenia z dziećmi, potem z nami-dorosłymi.

– Joanna Tomkowska – zaprosi wszystkich do krainy bajek, po to by na nowo odkryć ich nieprzemijającą mądrość i uniwersalność. A w uczestnikach jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki obudzić twórczą moc.

Szczegółowy plan kursu:

zawiadomienie-Warszawa-IV-2016
pobierz dokument